Vitajte pri prihlásení sa na odber správ z internetovej stránke obce Dvorníky. Môžete sa prihlásiť na odber rýchlych správ z obce (napríklad dôležité oznamy z miestneho rozhlasu) alebo na týždňový prehľad správ, ktoré pribudli na internetovú stránku obce (vrátane fotogalérii, aktuálnych informácii z úvodnej stránky obce, farské oznamy a iné – v príprave). Prihlásenie je možné na oba typy správ. Rýchle správy obce budú odosielané denne po 16. hodine. Týždňový prehľad správ bude odosielaný každý týždeň v utorok o 10. hodine.  Informačný email bude zaslaný iba v prípade, že v uvedených kategóriách pribudne nový obsah.

Prihlásenie sa na odber informačných emailov

* označuje povinné polia
Typy správ o ktoré mám záujem

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) Vás žiadame o vyjadrenie súhlasu so zasielaním informačných emailov.

Pokiaľ si už nebudete želať dostávať informačné emaily z internetovej stránky obce Dvorníky, môžete sa kedykoľvek odhlásiť z ich odberu. Odkaz na odhlásenie nájdete v spodnej časti každého informačného emailu. Bližšie informácie o tom, ako internetová stránka obce Dvorníky pracuje s osobnými údajmi, sú dostupné v časti Transparentná obec -> Ochrana osobných údajov.


Na zasielanie správ používame službu Mailchimp. Prihlásením sa na odber správ vyjadrujete súhlas, že vaše osobné informácie budú spracované touto službou Pre bližšie informácie o tom, ako služba Mailchimp spracúva osobné údaje kliknite sem. (informácie v anglickom jazyku)